Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Saaby i Osy Mosina - 23.06.2014


Jedne i drugie dopisały. Stwierdzam że towarzystwo przypadło sobie do gustu. Saaby nadążały za Osami i odwrotnie. Były chwile kiedy kierowcy dwusuwowych Saabów mieli lepiej, lecz na szczęście deszcz i grad były przejściowe. W kuluarowych rozmowach okazało się że wszyscy używamy podobnych olei i takich samych proporcji przygotowując paliwo.

Pierwsze takie spotkanie zakończyło się sukcesem. Zawiązały się nowe przyjaźnie a ci którzy pojawili się na imprezie mieli możliwość porozmawiać z ambasadorem Saaba Erikiem Carlssonem, który rozdzielał autografy nie tylko wśród Polaków.

Program Mosina 2014r. był wypełniany przejazdami, koncertami, zwiedzaniem, jazdami sportowymi i nocnym życiem. Odwiedziliśmy Muzeum w Kosztutach, Moto Młyn Piwersów i firmę Stację Kontroli Pojazdów naszego kolegi Zbyszka Koprasa, który ufundował piękne i wartościowe nagrody.

Bardzo nam pomagali motocykliści z MTM Mosina członkowie Automobilklubu Wielkopolskiego, była Sigma z Castrolem i Motulem.

Niespodziankę zrobił Marso, który silna ekipą motocyklowo-weloreksową-samochodową. Podarował przygotowane przez siebie kalendarze z rajdowym autem Erika Carlssona na których Erik składał podpisy.

Proponuję pojawmy się licznie w Kazimierzu u Kpt. Bomby aby nieobecni w Mosinie nie żałowali.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć kolegi Marso oraz foto relacji na stronie http://www.saabzlot.pl/?pl_relacje-z-iv-zlotu-mosina-2014,32

Osiara – Matka


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1