Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Wakacyjna miłość Oski!!!! - 15.07.2013


Lato często kojarzy się z letnimi romansami i przelotnymi miłostkami. Tego lata również moja Oska się zakochała - po sam kokon. Jej wybranek to przystojniak z pięknym czerwonym lakierem z 1979 roku, więc niestety młokos! Zobaczcie z resztą sami w galerii.

Ten stan miłosnego zauroczenia bardzo jej służy. Co weekend szaleje po okolicy zapylając nie tylko maki ale nawet grzyby, które po jej zapyleniu osiągają nie lada rozmiary. Miłość to nieodgadniony i niezbadany stan, który dodaje skrzydeł nawet samolotom w okolicy jak widać na zdjęciu.

Ja również korzystam z tego stanu euforii mojej Oski i cieszę się z jej wyśmienitej kondycji i bezawaryjnych jazd a sporo już tego roku przejechałyśmy razem... Jesteśmy też już gotowe na przyjęcie gości w ostatni weekend lipca (26-28 lipca 2013r.).

Zapraszamy więc do Czarnkowa na Marinę na II Spotkanie Osiarzy, tak by tego roczny rój był liczniejszy od zeszłorocznego. Będzie mały rajd krajoznawczy po okolicy, rejs po Noteci, oczywiście darmowy basen oraz biesiada.

O szczegółach imprezy można przeczytać na naszym forum http://forum.osiara.pl/viewforum.php?f=16 zainteresowanych zapraszam do zgłaszania uczestnictwa na adres mailowy osiara@poczta.fm

Do zobaczenia
Osiara – Matka


1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15