Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Osiarze na V Rajdzie Motocykli Zabytkowych „Śladami Piastów”


Wreszcie i mnie udało się wziąć udział w Rajdzie Motocykli Zabytkowych „Śladami Piastów”, który odbywał się w dniach 3 - 5 czerwca i był rajdem turystyczno krajoznawczym, połączonym ze sportową rywalizacją.

To wspaniała impreza przygotowana przez klub Calassic Gniezno http://classic.gniezno.pl/.

Nasze forum Osiarzy reprezentowali „Doktorek” z synem, „Leszek-Leszek” również z synem, mój kolega klubowy Tadziu-„Bercik” i ja- „Osiara” oczywiście ze Szwadronową obstawą.

Pogoda była przepiękna, wręcz upalna, co dotkliwie odczuły moje ramiona i plecy ha,ha,ha

Trasa rajdu była niezwykle edukacyjna i bardzo malownicza, z wieloma atrakcjami. Można było zobaczyć i zwiedzić ciekawe miejsca muzealno-historyczne (Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy www.lednicamuzeum.pl/, katedra i wieża widokowa w Gnieźnie link)

Oski spisywały się nienagannie, no może poza moją małą wpadką z odpalaniem na rynku w Gnieźnie. Myślę, że to bardziej trema i odparowanie paliwa z gaźnika niż fochy mojej ślicznotki ha,ha,ha

Otrzymaliśmy wyróżnienie dla grupy na motocyklach OSA ze strefy Osiara.pl

Jako Osiara zdobyłam drugie miejsce w konkurencji elegancji. Pierwsze również zostało w rodzinie ponieważ zdobył je Rotmistrz, ale o tym na stronie Szwadronu: www.sokolbudzyn.pl/ (zakładka Szwadron).

Dostałam również gadżety reklamowe fundacji Krzywe Koło, na których widnieje zdjęcie Osy naszego kolegi Leszka-Leszka. Najbardziej podobają mi się puzzle i magnesy na lodówkę. Zapraszam Wszystkich na stronę fundacji www.krzywe-kolo.pl/.

Bardzo serdecznie dziękujemy Przemkowi i Wszystkim członka klubu Calssic Gniezno za niezwykle ciepłe przyjęcie i wyróżnienia dla Osiarzy.

Polecam Rajd Motocykli Zabytkowych „Śladami Piastów” wszystkim Osiarzom i pozostałym miłośnikom starej motoryzacji.

Pozdrawiam Osiara

Zobacz zdjęcia w galerii.

PS. Więcej o rajdzie można przeczytać na stronach:
www.gniezno.com.pl
Classic Gniezno.pl
Sokół Budzyń