Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Wiadomości...


2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009


Oskowa naklejka


Oskowa naklejka Oskowa naklejka

...no i stało się !!!

Mam dla nas pasjonatów gotową naklejkę reklamującą naszą stronkę i skuter OSA! Dziękuję wszystkim , którzy mnie zmotywowali, pomagali i podpowiadali, by to wszystko jakoś wyglądało, miało ręce i nogi! W szczególności dziękuję jeszcze raz naszej "szefowej" OSIARZE i koledze mpwit za wszystkie cenne rady i uwagi!

Naklejka ma średnicę 12 cm , jest odporna na warunki atmosferyczne, a jej koszt to 8 zł. Kto wie, może zachęci ona innych do ratowania naszych Osek i pomoże ocalić je od zapomnienia? Zainteresowanych  proszę o kontakt na maila skuterosa@go2.pl.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych osomaniaków i gorąco zachęcam do nabywania i naklejania jej na swoje Oski, samochody itp.

marso


Chciałbym zachęcić wszystkich do nabywania naklejki reklamującej Oskę i naszą stronę, ale... No właśnie na tym pierwszym wzorze jest nasza Osiara na swej pięknej Osce i jak sama stwierdziła może nie każdy facet chce naklejać taką właśnie naklejkę na swoje auto czy Osę! Nie wszystkie żony są wyrozumiałe i wiedzą o co chodzi, dlatego na prośbę szefowej powstał drugi alternatywny wzór naklejki - tylko z samą Osą! POLECAM oba wzory by szerzyć naszą pasję do OS i stronę poświęconą tym skuterom!