Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Wiadomości...


2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009


II urodziny Osiary


I znowu urodziny!!!

OSIARA ma już 2 lata. Jak ten czas szybko bzyyyyka.

Na stronie w mijającym roku nie działo się zbyt wiele, bo moja Oska częściej tego lata siedziała w ulu, niż bzykała po bezdrożach. Bynajmniej nie dlatego, że coś ślicznotce dolegało ale po prostu zdradziłam ją na rzecz wyprawy konnej na Grunwald (2 tygodnie w siodle 450 km) i wyjazdu motocyklami militarnymi na Litwę (2 tyś km). No i urlopu już dla Oski nie starczyło...

Kwitło za to forum Osiarzy. Nasze grono powiększyło się o sporą grupę miłośników skutera OSA. Wielu z nich przyłączyło się do nas i przekazuje regularnie nowo nabyte materiały. Kilku kolegom udało się nawiązać kontakty z pierwszymi właścicielami "Osek" dzięki czemu nasza baza informacji dotyczących OS powiększyła się o wiele ciekawych wspomnień, artykułów i historycznych zdjęć.

Ten rok zapowiada się rokiem matki naszego Polskiego Skutera OSA, czyli WFM Warszawa. Mam nadzieję, że dzięki stronie OSIARA.pl uda się nam zorganizować i wystąpić jako grupa OSIARZY na obchodach 60-lecia Warszawskiej Fabryki Motocykli, które mają się odbyć w dniach 24 - 25 września 2011r. w Warszawie (http://www.wfm.pl/). Jest jeszcze sporo czasu, chociaż na remonty to wcale nie tak dużo i dla tego już teraz ogłaszam WIELKĄ MOBILIZACJĘ OS!!!!! OSIARZE WSZYSTKICH ULI ŁACZCIE SIĘ!!!

Osiara

13 lutego 2011r.