Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Wiadomości...


2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009


Pierwsze urodziny Osiary.pl


Urodziny – roczek „Osiara.pl”

Będzie życzeń co nie miara,
urodziny ma „Osiara”.
„Marso” stworzył na „pl - u”
więc oglądaj przyjacielu.

Pisz na forum o swej trosce,
zrób też zdjęcie pięknej „Osce”.
Wszyscy w „Roju” się bawimy,
każdą „Oską” się cieszymy.

A „Osiary” nasze miłe
całe lato się bawiły
i na „Oskach” pomykały
oraz bardzo nas kochały.

Więc się zapisz do nas w gości
byś miał szczęście i radości,
byś mógł razem za nami „Roju”
rozwiązywać trudy w boju.

Minął rok od startu strony i forum Osiary.pl. Moim marzeniem było aby strona nie była tylko moją prywatną stroną ale bazą dla wszystkich miłośników Polskiego skutera. Chciałam stworzyć rój Osiarzy i zostać Osiarą – Matką. Myślę, że w jakiejś niewielkiej części ten zamysł udało się zrealizować.

Zaczęło się skromnie, od kilku artykułów z mojej niewielkiej dopiero powstającej kolekcji i kilku folderów, które udało mi się znaleźć w Internecie. Po roku działalności, dzięki forum i udostępnieniu swoich prywatnych zbiorów przez wiele osób, na Osiarze.pl można znaleźć już sporo materiałów, które niewątpliwie służą wszystkim zaczynającym swoją przygodę z Polskim Skuterem Osa. Artykuły z lokalnej i ogólnopolskiej prasy, wspaniałe zdjęcia, wspomnienia z wypraw oraz kilka gadżetów, które na pewno przyczyniają się do reklamy naszego forum.

Zawiązały się już pierwsze przyjaźnie, które owocują wspaniałą współpracą, wymianą doświadczeń a także koleżeńską bezinteresowną pomocą i wsparciem.

Jak na prawdziwe forum przystało pojawiły się też różnice zdań, nieuniknione gdy w jednym miejscu spotyka się tak wiele wspaniałych osobowości i indywidualistów. Mam nadzieję, iż uda nam się podtrzymywać wspaniałą koleżeńską atmosferę i a inny punkt widzenia nikogo nie zniechęci do naszego forum.

Uważam Osiarę.pl za spory sukces, do którego przyczyniło się wielu wspaniałych ludzi – prawdziwych miłośników Polskiej Motoryzacji. Wszystkim WAM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za ten wspólnie spędzony rok i życzę nam wszystkim kolejnych wspaniałych chwil spędzonych przy naszych zabytkach, ciekawych wypraw, cudownych przeżyć i 100 – lat dla Osiary.pl.

Osiara

13 lutego 2010r.