Osiara - Strona Polskiego Skutera OSA

Strona Osiara.pl jest wyświetlana jako strona archiwalna.

Miłośnicy polskiego skutera Osa znajdą materiały i informację na stronie i forum Osomania.pl.

Justyna Barska-Rozenblat

Wiadomości...


2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009


SEZON MOTOCYLKOWY 2013 CZAS ZACZĄĆ!!!


Przebiśniegi i przylaszczki pojawiły się w moim ogródku. Dla mnie to zawsze znak, że trzeba zaplanować kolejny motocyklowy sezon i obudzić OSKĘ z zimowego snu w ulu. Wyczyścić gaźnik, świece, naładować akumulator i przygotować nową kreację ha,ha,ha. No i oczywiście ustalić kalendarz wyjazdów i zlotów.

Jako Matka – Osiara, chciałabym jednak aby dla nas Osomaniaków najważniejszą imprezą było

II Spotkanie Osiarzy - Czarnków 2013r.

Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszam więc do Czarnkowa na Marinę, tradycyjnie w ostatni weekend lipca (26-28 lipca 2013r.) Będzie mały rajd po okolicy, rejs po Noteci, spływ kajakowy, oczywiście darmowy basen oraz biesiada.

Mam nadzieję, iż tym razem do naszego grona dołączą koledzy z Lambretta Club Polska, za sprawą kontaktu i propozycji, jaką złożył mi Pan Prezes Bronisław Keller, zapraszając nasz rój do uczestnictwa w zlocie SKUTERMANIA XIV - KOTLINA KŁODZKA. Myślę iż to wspaniała inicjatywa zorganizowania dwóch wspólnych spotkań, na których będziemy mogli wymienić doświadczenia i poznać nowych miłośników zabytkowej motoryzacji.

O szczegółach imprez można przeczytać na naszym forum http://forum.osiara.pl/viewforum.php?f=16 i stronie http://lambretta.com.pl a zainteresowanych zapraszam do zgłaszania uczestnictwa na adres mailowy osiara@poczta.fm

Życzę udanego sezonu, mnóstwa przejechanych kilometrów i wielu wspaniałych chwil spędzonych na kanapach naszych Os.

Pozdrawiam Osiara - Matka